ÜRÜNLER
 • Sonlu Elemanlar
 • Akışkanlar Dinamiği
 •   Elektronik

 •        CADENCE ve OrCAD
         T-Tech
         CALRAMIC & VMI
         DownStream
 • Donanım

 •  

   

  ANASAYFA ILETISIM E-POSTA

  T-Tech Quick Circuit

  Tasarım aşamasında kullanılan hızlı ve ucuz prototipleme çözümüdür. İçerdiği IsoPro yazılımı ile Gerber, DXF, HPGL & Excellon gibi CAD verilerini kendi formatına çevirerek doğru ve hızlı devre kartı üretilmesini sağlar. Quick Circuit; analog, dijital veya RF/mikrodalga prototipleri üretmek için delme ve yönlendirme işlemlerini gerçekleştirip, çeşitli mil hızları, seri ve USB port bağlantıları, elektronik ve pnömatik Z-ekseni döndürme mekanizması gibi mühendislik gereksinimlerini karşılayan çeşitli teknik özelliklere sahiptir.

  S Model      HS Model     HF Model     QCJ5

  S Model (Standard Model)

  Quick Circuit/S Modeli, birkaç saat içerisinde devre kartı prototipleri üretebilmek için gerekli tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Çalışma alanlarının çeşitliliği ve sistem yapılandırılması ile, tasarımınızın ihtiyaçlarıyla uyumlu bir sistem olan Standard Model, 8,000–24,000 RPM arasında değişen motor hızına izin veren mil hızı kontrollü yazılıma sahiptir. Birçok CAD tasarımlarından otomatik veri dönüşümünü sağlayan IsoPro yazılımını da içermektedir. Bu yazılım ile DXF verilerini alabilir, Gerber çıktıları oluşturabilirsiniz.

  HS Model (High Speed Model)

  Quick Circuit/HS Modeli, yüksek performansı ile devre kartı prototiplemede endüstri göstergesi olmuştur. 6,000 ile 60,000 RPM arasında değişen mil hızı ile, kullanıcılara hassas ve en uygun performansı sağlar. HS Modeli, 0.004” boyutundaki yol ve boşlukları tamamlayarak RF üreticilerinin gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Pnömatik Z-ekseni ile HS'i birleştirdiğinizde, RF laboratuvarları için ideal bir sisteme sahip olursunuz.

  HF Model (High Frequency Model)

  Gelişmiş devre kartı prototipleme sistemi olan Quick Circuit/HF modeli; özellikle RF ve mikrodalga devre kartlarının prototiplerini üretmek için tasarlanmıştır. İzolasyon ve freze öncesi devredeki değişiklikler için CAD verilerini düzenleme özelliğine sahiptir. IsoPro yazılımı ile Gerber, Excellon Drill, HPGL ve DXF dosyalarını kendi formatına çevirebilir, Gerber verilerinin görüntülenmesi ve düzenlenmesini sağlar.

  QCJ5 Model (Standard/High Speed)

  Quick Circuit serisinin en ileri seviye hızlı prototipleme sistemidir. Standard modelindeki mil hızı 60,000 RPM iken High Speed modelinde bu hız 100,000 RPM'e kadar çıkabilmektedir. Çok hassas baskıdevre prototiplemelerinde kullanılmaktadır.

  T-Tech Quick Plate

  Çift yüzlü kartlarda, bir yüzeyden diğer yüzeye olan geçişlerin iletkenliğini sağlayabilmek için delik içi kaplama işlemi uygulanır. T-Tech; prototiplerde ve çalışan küçük devre kartlarında delik içi kaplama işlemini gerçekleştirmek için Quick Plate sistemini tasarlamıştır. Bu sistem tasarım laboratuvarlarında banyo işlemini kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Çift taraflı ve çok katmanlı üretimler için kullanılabilen bu sistem, en az bakım gereksinimi ve uzun raf ömrü ile hızlı ve ekonomiktir. QP912 ve QP1812 olmak üzere 2 değişik modeli bulunmaktadır.

  Quick Plate      Quick Plate

  T-Tech ürünleri hakkında genel broşür için tıklayınız

  QCJ5 broşürü için tıklayınız
   
  Anasayfa | Iletişim | E-Posta A-Ztech | Ürünler | Hizmetler
  Teknik Destek| Duyurular